Locale Download (2.0.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Administration
pl: Administracja

en: Checking translations
pl: Sprawdzanie tłumaczeń

en: Error checking translation updates.
pl: Błąd przy sprawdzaniu aktualizacji tłumaczeń.

en: Error importing translation files
pl: Błąd importowania plików tłumaczeń

en: Updating translations.
pl: Aktualizowanie tłumaczeń.
