Locale Download (2.0.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Administration
it: Amministrazione

en: Checking translations
it: Controllo delle traduzioni

en: Error checking translation updates.
it: Errore durante il controllo aggiornamenti.

en: Error importing translation files
it: Errore nell'importazione dei file di traduzione

en: Updating translations.
it: Aggiornamento delle traduzioni.
