Locale Download (2.0.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Administration
nl: Beheer

en: Checking translations
nl: Vertalingen controleren

en: Error checking translation updates.
nl: Fout bij controleren van vertaling updates.

en: Error importing translation files
nl: Fout bij het importeren van vertalingbestanden

en: Updating translations.
nl: Vertalingen bijwerken.
