Locale Download (2.0.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ro: Administrare

en: Checking translations
ro: Verificarea traducerilor

en: Error checking translation updates.
ro: Eroare la verificarea actualizărilor de traducere.

en: Error importing translation files
ro: Eroare importare fișiere traducere.

en: Updating translations.
ro: Actualizare traduceri.
