Locale Download (2.0.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Checking translations
uk: Перевірка перекладів

en: Error checking translation updates.
uk: Помилка перевірки оновлень перекладів.

en: Error importing translation files
uk: Помилка імпорту файлів перекладу

en: Updating translations.
uk: Оновлення перекладів.
