Locale Override (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Settings
bs: Postavke

en: Import
bs: Uvezi

en: Source
bs: Izvor

en: Translation
bs: Prevod

en: Translate
bs: Prevedi
