Locale Override (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Import
da: Importér

en: Source
da: Kilde

en: Translations
da: Oversættelser

en: Translation
da: Oversættelse

en: Context
da: Kontekst

en: Translate
da: Oversæt

en: Save translations
da: Gem oversættelser

en: Translation for @language
da: Oversættelse til @language

en: The strings have been saved.
da: Tekststrengene er blevet gemt.
