Locale Override (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Source
el: Πηγή

en: Translations
el: Μεταφράσεις

en: Translation
el: Μετάφραση

en: Context
el: Πλαίσιο

en: Translate
el: Μετάφραση

en: Save translations
el: Αποθήκευση μεταφράσεων

en: Translation for @language
el: Μετάφραση για @language
