Locale Override (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: Source
hu: Forrás

en: Translations
hu: Fordítások

en: Translation
hu: Fordítás

en: Context
hu: Szövegkörnyezet

en: Translate
hu: Fordítás

en: Save translations
hu: Fordítások mentése

en: Translation for @language
hu: Fordítás @language nyelvhez

en: The strings have been saved.
hu: A szövegek mentése megtörtént.

en: Translated strings
hu: Lefordított karaktersorozatok
