Locale Override (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Settings
jv: Sétingan

en: Import
jv: Ngimpor

en: Context
jv: Konték

en: Translate
jv: Terjemahna

en: Save translations
jv: Simpen terjemahan
