Locale Override (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Translation
kn: ಅನುವಾದ

en: Context
kn: ಸಂದರ್ಭ
