Locale Override (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Import
lv: Importēt

en: JavaScript
lv: JavaScripts

en: Source
lv: Avots

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Context
lv: Konteksts

en: Translate
lv: Tulkot

en: Save translations
lv: Saglabāt tulkojumus

en: Translation for @language
lv: @language tulkojums
