Locale Override (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Import
ru: Импортировать

en: Source
ru: Источник

en: Translations
ru: Переводы

en: Translation
ru: Перевод

en: Context
ru: Контекст

en: Translate
ru: Переводы

en: Save translations
ru: Сохранить переводы

en: Translation for @language
ru: Перевод для @language

en: The strings have been saved.
ru: Строки сохранены.

en: Translated strings
ru: Переведённые строки
