Locale Override (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Settings
be: Налады

en: Import
be: Імпарт

en: Source
be: Крыніца

en: Translations
be: Пераклады

en: Translation
be: Пераклад

en: Context
be: Кантэкст

en: Translate
be: Перакласці

en: Save translations
be: Захаваць пераклады
