Locale Override (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Settings
hr: Postavke

en: Import
hr: Uvezi

en: Source
hr: Izvor

en: Translations
hr: Prijevodi

en: Translation
hr: Prijevod

en: Context
hr: Kontekst

en: Translate
hr: Prevedi

en: Save translations
hr: Spremi prijevode
