Locale Override (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: Import
id: Impor

en: Source
id: Sumber

en: Translations
id: Terjemahan

en: Translation
id: Terjemahan

en: Context
id: Kontek

en: Translate
id: Terjemahkan

en: Save translations
id: Simpan terjemahan

en: Translation for @language
id: Terjemahan untuk @language

en: The strings have been saved.
id: String-string sudah disimpan.
