Locale Override (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Import
ku: هاوردن

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Translations
ku: وەرگێڕانەکان

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا

en: Translate
ku: وەرگێڕان

en: Save translations
ku: وه‌رگێڕان پاشه‌ که‌وت بکه‌
