Locale Override (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Import
pl: Importuj

en: Source
pl: Źródło

en: Translations
pl: Tłumaczenia

en: Translation
pl: Tłumaczenie

en: Context
pl: Kontekst

en: Translate
pl: Tłumaczenia

en: Save translations
pl: Zapisz tłumaczenia

en: Translation for @language
pl: Tłumaczenie na @language

en: The strings have been saved.
pl: Łańcuchy znaków zostały zapisane.
