Locale Override (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Import
sk: Importovať

en: Source
sk: Zdroj

en: Translations
sk: Preklady

en: Translation
sk: Preklad

en: Context
sk: Kontext

en: Translate
sk: Preložiť

en: Save translations
sk: Uložiť preklad

en: Translation for @language
sk: Preklad pre jazyk @language

en: The strings have been saved.
sk: Reťazce boli uložené.
