Locale Override (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Settings
te: అమరికలు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Source
te: మూలం

en: Translations
te: అనువాదాలు

en: Translation
te: అనువాదం

en: Context
te: సందర్భం

en: Translate
te: అనువదించు

en: Save translations
te: అనువాదాలని భద్రపరచండి

en: Translated strings
te: అనువాదమైన పదబంధాలు
