Locale Override (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Import
ar: استيراد

en: Source
ar: المصدر

en: Translation
ar: الترجمة

en: Context
ar: السياق

en: Translate
ar: ترجمة

en: Save translations
ar: حفظ الترجمات
