Locale Override (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Import
ca: Importa

en: Source
ca: Font

en: Translations
ca: Traduccions

en: Translation
ca: Traducció

en: Translate
ca: Tradueix

en: Save translations
ca: Desa les traduccions

en: Translation for @language
ca: Traducció per @language

en: The strings have been saved.
ca: S'han desat les cadenes.
