Locale Override (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Settings
de: Einstellungen

en: Import
de: Importieren

en: Source
de: Quelle

en: Translations
de: Übersetzungen

en: Translation
de: Übersetzung

en: Context
de: Kontext

en: Translate
de: Übersetzen

en: Save translations
de: Übersetzungen speichern

en: Translation for @language
de: Übersetzung für @language

en: The strings have been saved.
de: Die Zeichenketten wurden gespeichert.

en: Translated strings
de: Übersetzte Zeichenketten
