Locale Override (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: Import
fi: Tuo

en: Source
fi: Lähde

en: Translations
fi: Käännökset

en: Translation
fi: Käännös

en: Context
fi: Konteksti

en: Translate
fi: Käännä

en: Save translations
fi: Talleta käännökset

en: Translation for @language
fi: Käännös kielelle @language

en: The strings have been saved.
fi: Merkkijonot tallennettu.
