Locale Override (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Import
sl: Uvozi

en: Context
sl: Kontekst

en: Translate
sl: Prevodi

en: Save translations
sl: Shrani prevode
