Locale Override (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Import
uk: Імпортувати

en: Source
uk: Джерело

en: Translations
uk: Переклади

en: Translation
uk: Переклад

en: Context
uk: Контекст

en: Translate
uk: Перекласти

en: Save translations
uk: Зберегти переклади

en: Translation for @language
uk: Переклад для мови @language

en: The strings have been saved.
uk: Рядки було збережено.

en: Translated strings
uk: Перекладені рядки
