Locale Override (8.x-1.2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Import
am: አስመጣ

en: Source
am: ምንጭ

en: Translation
am: ትርጉም

en: Translate
am: ተርጉም
