Locale Override (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Import
az: İmport

en: Source
az: Mənbə

en: Translation
az: Tərcümə

en: Context
az: Kontekst

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: Save translations
az: Tərcümələri yadda saxlayın

en: Translation for @language
az: @language üçün tərcümə

en: The strings have been saved.
az: Sətirlər saxlandı.
