Locale Override (8.x-1.2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Translations
cy: Cyfieithiadau

en: Context
cy: Cyd-destun

en: Translate
cy: Cyfieithu

en: Save translations
cy: Cadw cyfieithiadau
