Locale Override (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Translation
hy: Թարգմանություն

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: Save translations
hy: Պահպանել թարգմանությունները
