Locale Override (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Settings
ro: Setări

en: Source
ro: Sursă

en: Translations
ro: Traduceri

en: Translation
ro: Traducere

en: Translate
ro: Traducere

en: Save translations
ro: Salvează traducerile

en: Translation for @language
ro: Traducere pentru @language

en: The strings have been saved.
ro: Șirurile au fost salvate

en: Translated strings
ro: Șiruri traduse
