Locale Override (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Source
ta: மூலம்

en: Translation
ta: மொழிபெயர்ப்பு

en: Context
ta: சூழல்

en: Translate
ta: மொழிபெயர்ச்சி

en: Save translations
ta: மொழிபெயர்ப்பை சேமி
