Locale Override (8.x-1.3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Settings
af: Verstellings

en: Import
af: Voer in

en: Source
af: Bron

en: Translations
af: Vertalings

en: Translate
af: Vertaal

en: Save translations
af: Stoor vertalings
