Locale Override (8.x-1.3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Settings
bg: Настройки

en: Import
bg: Импортирай

en: Source
bg: Източник

en: Translate
bg: Преведи

en: Save translations
bg: Запиши превода
