Locale Override (8.x-1.3) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Source
bo: ཁུངས

en: Translations
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Translation
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: Save translations
bo: བསྒྱུར་ཡིག་ཉར་བ
