Locale Override (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Settings
et: Seaded

en: Import
et: Impordi

en: Source
et: Allikas

en: Translations
et: Tõlked

en: Translation
et: Tõlge

en: Context
et: Kontekst

en: Translate
et: Tõlge

en: Save translations
et: Salvesta tõlge

en: Translation for @language
et: Tõlge @language jaoks

en: The strings have been saved.
et: Stringid on salvestatud.
