Locale Override (8.x-1.3) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: Import
ja: インポート

en: Source
ja: ソース

en: Translations
ja: 翻訳

en: Translation
ja: 翻訳

en: Context
ja: コンテキスト

en: Translate
ja: 翻訳

en: Save translations
ja: 翻訳文字列の保存

en: Translation for @language
ja: @languageへの翻訳

en: The strings have been saved.
ja: 文字列を保存しました。
