Locale Override (8.x-1.3) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ps: امستنې

en: Import
ps: واردول

en: Source
ps: سرچينه

en: Translation
ps: ژباړه

en: Save translations
ps: ژباړې خوندي کول
