Locale Override (8.x-1.3) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Settings
pt: Definições

en: Import
pt: Importar

en: Source
pt: Fonte

en: Translations
pt: Traduções

en: Translation
pt: Tradução

en: Context
pt: Contexto

en: Translate
pt: Traduzir

en: Save translations
pt: Guardar traduções

en: Translation for @language
pt: Tradução para @language
