Locale Override (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Import
sv: Importera

en: Source
sv: Källa

en: Translations
sv: Översättningar

en: Translation
sv: Översättning

en: Context
sv: Sammanhang

en: Translate
sv: Översätt

en: Save translations
sv: Spara översättningar

en: Translation for @language
sv: Översättning för @language

en: The strings have been saved.
sv: Strängarna har sparats.

en: Translated strings
sv: Översatta strängar
