Locale Override (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Source
tr: Kaynak

en: Translations
tr: Çeviriler

en: Translation
tr: Çeviri

en: Context
tr: Bağlam (Context)

en: Translate
tr: Çevir

en: Save translations
tr: Çevirileri kaydet

en: Translation for @language
tr: @language çevirisi

en: The strings have been saved.
tr: Dizgeler kaydedildi.
