Locale Override (8.x-1.4) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Settings
gl: Axustes

en: Import
gl: Importar

en: Source
gl: Orixe

en: Translations
gl: Traduccións

en: Translation
gl: Traducción

en: Context
gl: Contexto

en: Translate
gl: Traducir

en: Save translations
gl: Gardar as traduccións
