Locale Override (8.x-1.4) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Settings
he: הגדרות

en: Import
he: יבוא

en: Source
he: מקור

en: Translations
he: תרגומים

en: Translation
he: תרגום

en: Context
he: הקשר

en: Translate
he: תרגום

en: Save translations
he: שמירת תרגום

en: Translation for @language
he: תרגומים עבור @language

en: The strings have been saved.
he: מחרוזת התרגום נשמרה.

en: Translated strings
he: מחרוזות מתורגמות
