Locale Override (8.x-1.4) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Import
nl: Importeren

en: Source
nl: Bron

en: Translations
nl: Vertalingen

en: Translation
nl: Vertaling

en: Translate
nl: Vertalen

en: Save translations
nl: Vertalingen opslaan

en: Translation for @language
nl: Vertaling voor @language

en: The strings have been saved.
nl: De tekenreeksen zijn opgeslagen.
