Locale Override (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Import
fa: ورود

en: Source
fa: منبع

en: Translations
fa: ترجمه‌ها

en: Translation
fa: ترجمه

en: Context
fa: زمینه

en: Translate
fa: ترجمه

en: Save translations
fa: ذخیره ترجمه‌ها
