Locale Override (8.x-1.4) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Settings
is: Stillingar

en: Import
is: Flytja inn

en: Translation
is: Þýðing

en: Context
is: Samhengi

en: Translate
is: Þýða

en: Save translations
is: Vista þýðingar
