Locale Override (8.x-1.4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Import
th: นำเข้า

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Context
th: บริบท

en: Save translations
th: บันทึกการแปล

en: The strings have been saved.
th: สตริงได้รับการบันทึก
