Locale Override (8.x-1.4) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Import
vi: Nhập vào

en: Source
vi: Nguồn

en: Translations
vi: Các bản dịch

en: Translation
vi: Dịch thuật

en: Context
vi: Ngữ cảnh

en: Translate
vi: Dịch

en: Save translations
vi: Lưu các bản dịch
