LocalGov Drupal (2.1.8) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Messages
tr: İletiler

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Site branding
tr: Site markası
