LocalGov Drupal (2.3.12) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Messages
fa: پیغام‌ها

en: Tabs
fa: زبانه ها

en: Main navigation
fa: پیمایدنۀ اصلی

en: Breadcrumbs
fa: سلسله صفحات

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی
